השתלות בזאליות

טכניקת ההשתלות החדשה ביותר בתחום. מאפשרת השתלות גם במקרים קיצוניים של חוסר עצם. מעטים הרופאים בארץ שהוכשרו בשיטה זו. שיטת ההשתלות הבזאליות שפותחה בניס על ידי פרופסור ז’ראר סקורטצ’י היא שיטה שאינה תלויה במצב העצם בחלל הפה של המטופל.
בטכניקה זו נעשה שימוש בשתלים מיוחדים המותאמים למבנה הלסת של המטופל. תהליך השיקום קצר במיוחד ומתבצע תוך עשרה ימים ,כאשר כבר ביום הראשון המטופל יוצא עם מערכת שיניים זמנית.

השתלות בזאליות הן ההשתלות המתקדמות ביותר בטכנולוגיית השתלת השיניים כיום. המפגש בין הטכנולוגיה המתקדמת ביותר במרפאה המתקדמת ביותר הוא מפגש מנצח, המאפשר לקהל המטופלים ליהנות מתוצאות חד משמעיות – טיפול, ריפוי והחלמה מלאה ומהירה של הפה שלהם.

השתלה בזאלית הינה השתלה המתאימה למטופלים הסובלים מחוסר בעצם, מטופלים אשר דורשים טיפול בונה עצם לצורך שיקום החלל אליו יוחדר השתל. הטיפול המתקדם בהשתלה בזאלית מאפשר למטופל ליהנות ממגוון יתרונות:

  • קבלת שיניים קבועות בטיפול מהיר
  • הימנעות מניתוחים שונים
  • תהליך שיקום מהיר במיוחד
  • פיתרון זמין גם למטופלים הסובלים ממחסור חמור בעצם

השתלות אצל ד”ר ברגר – לא מתפשרים על איכות הפה

הפה שלנו הוא אחד הכלים היותר שימושיים בגוף שלנו. מנשימה, דרך לעיסה ועד דיבור, הפה שלנו והשיניים שלנו משרתים אותנו נאמנה לאורך כל היום, וההכרה בחשיבותם של הפה, הלסת והשיניים היא המניעה את צוות המומחים במרפאות ד”ר ברגר להעניק את השירות המלא והנרחב שניתן למטופלים במרפאה, כולל השתלות בזאליות.

עם ניסיון של למעלה משלושים שנות שירות וטיפול, אין זה פלא כי הטיפול הייחודי והמתקדם, שאינו נגיש ונפוץ  מאוד בארץ, זמין לשירותכם, מהידיים המיומנות של המומחים המובילים בישראל.

השתלות בזליות דורשות ידע ומיומנות, ומבוססות על שיטה ייחודית אשר התפתחה בניס שבצרפת לפני 20 שנה. הפיתוח הוביל למהפכה בתחום השתלים הדנטאליים, ופתח את הדלת לעולם של שיקום וטיפול במטופלים שעד לאותו הזמן לא מצאו מענה הולם.

כיום מטופלים אלו נהנים מהשתלות בזליות מהירות, יעילות ואיכותיות, עם טכנולוגיה שהלכה והשתפרה, ואצל מומחים מהשורה הראשונה בעולם, במרפאות ד”ר ברגר, מומחים להשתלות בזאליות.

מדוע השתלה בזאלית?

ישנם מטופלים רבים המגיעים לאבחון וטיפול כאשר מצב ונגישות העצם שלהם מדורדר למדי, ולא מאפשר שימוש בשיטות אחרות. האפשרות שהשתלות בזאליות פותחת בפניהם היא הזדמנות לטיפול עומק ושיקום מלא, תוך שהם מדלגים בקלות על אפשרויות שלא מתאימות להם, ופוגשים את הפיתרון האופטימאלי בהתאמה אישית לכל מטופל ומטופל.

הפיתרון האלגנטי מאפשר למטופלים אלו להימנע מתהליכים ארוכים ומורכבים יותר כגון הרמת סינוס ובניית עצם, ופורש בפניהם את הדרך לטיפול ושיקום מהירים ויעילים, במינימום הזמן, ובמקסימום התוצאות, במרפאות המתקדמות של ד”ר ברגר.