הרמת סינוס

במשך השנים, חווים חלק מהאנשים אובדן עצם בלסת העליונה כתוצאה מעקירת שיניים, מדלקות ומשחיקת עצם כתוצאה משימוש בתותבות לאורך זמן. במצב זה אין אפשרות לבצע את ההשתלה ללא הוספת עצם והרמת סינוס. במרפאה אנחנו מבצעים טיפולי הרמת סינוס פתוחה וסגורה המאפשרים את המשך הטיפול.
על הסינוס וחשיבותו הסינוס הוא חלל הממוקם משני צידי הלסת העליונה. אובדן העצם הנגרם מסיבות שונות, גורם לכך שלא ניתן לבצע את ההשתלה ללא הוספת עצם והרמת סינוס. על מנת לטפל במצב זה, יש לבצע פעולה כירורגית של הרמת סינוס – הגבהת גובה הלסת העליונה על ידי השתלת עצם בין הלסת לבין הסינוס עצמו.

מרפאתו של ד"ר ברגר מציעה לכם טיפול שהוא מפגש, טיפול שמאפשר לכם ליהנות מהציוד הרפואי המתקדם ביותר בידיים של הרופאים במרפאה, ליצירת תהליך האבחון, הטיפול והשיקום המתקדמים והנוחים ביותר בישראל.

הרמת סינוס הינו טיפול שגרתי במרפאת ד"ר ברגר, והידע המצטבר במרפאה המקצועית, לצד הניסיון הנרחב של העובדים במרפאה, הניסיון הפרקטי והיחס האישי והמחויך הם רק חלק מאותם הגורמים אשר בנו עם השנים את שמה הטוב של המרפאה המשגשגת, המעניקה שירות נאמן ללקוחותיה מזה למעלה משלושים שנה.

אם אתם סובלים מבעיות שונות בחניכיים, בלסת או בשיניים, צוות המרפאה המקצועי ישמח לקבל אתכם לבדיקה ולאבחון מקור הבעיה, תוך שאיפה מתמדת לרדת לעומק הבעיה בכדי לפתור אותה מן השורש, בכדי לייצר מרחב של ריפוי בו הרעיון המכיל הינו הבאת חלל הפה לריפוי מלא, בכדי למנוע את הישנותה של בעיה כמו הרמת סינוס. מחיר נוח, גישה נעימה, ידע מקצועי וציוד מתקדם, כל אלו מחכים לכם במרפאתו של ד"ר ברגר.

מדוע לבצע הרמת סינוס

הרמת סינוס הינה הפיתרון היעיל ביותר ליצירת תוספת עצם, וזאת בחלקים האחוריים של הלסת העליונה שלנו, כדי לאפשר למומחה המטפל את ביצוע הליך החדרת השתל הדנטאלי בכדי לשקם את הפה ולרפא.

כיום, הטכנולוגיה המתקדמת המאפשרת פיתרון יצירתי ויעיל כמו הרמת סינוס מציעה למטופל לקבל את המענה המלא ביותר לשתל מקצועי, תוך שהוא זוכה בפיתרון שילך איתו לכל החיים, עם שתל יציב, המקובע היטב בעצם.

להימנעות מהרמת סינוס מחיר כבד, שעלול לכלול חזרה על טיפולים רבים שניתן להימנע מהם. אצל ד"ר ברגר ההמלצה היא לבצע טיפולים עמוקים לצורך פיתרון מלא, בכדי לחסוך למטופל את ההוצאות בזמן, בכסף ובמאמצי הגוף לשיקום.

סוגי טיפולים

הרמת סינוס פתוחה מבוצעת דרך הלחי, בעוד שסגורה נעשית בקדח דרך חלל הפה. הרמת סינוס פתוחה לרוב מגיעה עם תקופת החלמה של עד חמישה ימים.

ישנו מגוון רחב של טיפולי שיניים, אך יש לזכור כי במקביל לאותם הטיפולים ישנו מגוון רחב עוד יותר של בעיות שיניים, פה ולסת, בעיות שלעיתים נוצרות לאחר שנים של שימוש לא נכון בלסת, או תהליכים שונים של שחיקה שמתרחשים באורח טבעי מנסיבות החיים, האכילה, השתייה, חריקת שיניים, נטייה לדלקות וכיו"ב.

חלק מאותם טיפולי שיניים יעילים וחיוניים עלול לגרום לאורך השנים לשחיקה של העצם. שימוש ארוך טווח בשניים תותבות, ריבוי דלקות באזור, ועקירת שיניים באזור, כל אלו גורמים ראשוניים ליצירת שחיקה מוגזמת שעלולה למנוע עם הזמן את האפשרות להחדרת שתל לצורך ריפוי מלא.

לצד טיפולי הרמת סינוס, המרפאה מציעה מגוון עשיר של טיפולי שיניים מתקדמים, לשירותכם.