השתלת שיניים ממוחשבת הינה טכניקת ההשתלה המתקדמת ביותר בעולם, ומאפשרת למטופל ליהנות ממינוף הטכנולוגיה לקבלת התוצאות האיכותיות ביותר, הן ברמת הטיפול, הן ברמת הגימור, והן ברמת ההחלמה.

השלבים של השתלה ממוחשבת של שתל דנטאלי כוללים סריקה של הלסתות, וניתוח ממוחשב ותלת מימדי של מרחב הלסת, מה שמאפשר את ביצועו של הליך מורכב זה בצורה מדויקת, וללא טעויות שהיו עלולות להתרחש בטיפולים מיושנים יותר.

הטכנולוגיה בשירות רפואת השיניים:

השתלות ממוחשבות מאפשרות לרופא המומחה לייצר מענה מושלם ומותאם אישית לכל אדם ואדם, תוך מפגש ישיר עם מבנה הלסת והשיניים הרבה לפני תחילת העבודה.

הגישה לידע זה, הנשען על טכנולוגיה ייחודית ומורכבת, מציע יתרונות רבים, ומאפשר:

  • בחירת מיקום אידיאלית לשתלים לפני תחילת ההליך
  • בחירת סוג השתל האופטימאלי בהתאם לכל הגורמים הרלוונטיים
  • שיקום מהיר מטיפולי מדויק וללא חיתוכים מיותרים
  • פיתרונות ישירים ויעילים למגוון בעיות שלא ניתנו לטיפול ישיר בעבר

השתלת שיניים ממוחשבת מאפשרת לכם לזכות בטיפול המלא והיעיל ביותר, מבלי להתפשר על שום שלב בתהליך, מתחילת התכנון ועד להחלמה המלאה והמהירה.

ההשתלה עצמה כוללת הרדמה מקומית, חשיפת חלק הלסת המטופל, החדרה של השתל, וסגירה סביבו. לאחר תקופה של מספר חודשים השתל ייקלט כחלק מעצם הלסת, ויאפשר את המשך התהליך הכולל העמקת הריפוי והתאמת השיניים (הכתרים) המורכבות בצורה מושלמת.

עלויות והתאמת הטיפול

על השאלה כמה עולה שתל קשה לענות באופן שיניח את הדעת, שכן טיפולים שונים ושתלים שונים מגיעים עם תמחור שונה, בהתאם לאופי העבודה והשתל. הרצון שלנו אצל ד"ר ברגר לשמור על חיסיון כל לקוח, תוך מתן תשובות מדויקות ללא ספקולציות מאפשר ביטחון לכל לקוח, וידיעה כי עלות הטיפול בדיוק לצרכיו הרפואיים.

טיפולים מורכבים בהשתלות ממוחשבות יעלו יותר מטיפולים פשוטים ומהירים, והדרך הטובה ביותר לברר כמה עולה שתל המתאים לכם היא להגיע לייעוץ ראשוני ולקבל חוות דעת מקצועית ישירות מן הרופא המטפל.

השתלות ממוחשבות אצל ד"ר ברגר הן הפיתרון הנבחר בכל המדינות המציעות טיפולי שיניים ולסת מתקדמים, וישראל נחשבת לאחת מהמקומות המובילים בתחום. מגוון הבעיות הניתנות לטיפול בעזרת השתלות ממוחשבות רחב במיוחד, וטיפול זה נחשב לחוד החנית בתחום ההשתלות.