שיקום הפה

שיקום הפה הנה שיטת טיפול הכוללת שחזור שיניים, שיפור היכולת התפקודית והמראה האסתטי של הפה. השיקום נחלק לשתי קטגוריות עיקריות (שיקום קבוע ושיקום נשלף) וכולל מגוון טיפולים רחב.

מהו שיקום הפה

שיקום הפה הנו שם כולל למגוון טיפולים רחב מאוד שתפקידם להחזיר את מערכת הלעיסה לתפקוד מושלם. שיקום פה נעשה תוך בחירת האמצעים המתאימים לכל מקרה ומקרה: במקרים של אובדן שיניים – על ידי שתלים, ובמקרים אחרים על ידי שיקום השיניים הקיימות.

השיקום הקבוע והנשלף

אמצעי השיקום נחלקים לשתי קטגוריות עיקריות: שיקום קבוע ושיקום נשלף. שיקום קבוע הנו מערכת שיניים אשר אינה ניתנת להוצאה מהפה, והתחושה בה היא כשל שיניים טבעיות. שיקום קבוע מתבצע באמצעות גשרים על השתלים (במקרים של חוסר שיניים) או כתרים וגשרים על שיניים טבעיות.
השיקום הנשלף, הנו מערכת שיניים הנשענת על שיניים או על שתלים, אינה מחוברת באופן קבוע וניתן להוציאה מהפה לניקוי ולתחזוקה.

עולם הטיפולים הדנטאליים הוא עולם עשיר המציע פתרונות למגוון רחב של בעיות. במרפאה של ד"ר ברגר תפגשו את הטכנולוגיה המתקדמת בידיו של מומחה לשיקום הפה ושיקום השיניים, מה שמאפשר לכל מטופל ומטופל לצאת מן המרפאה עם חיוך גדול ובריא.

שיקום הפה הוא שיטה מרכזת מספר קטגוריות טיפוליות תחתיה:

  • שחזור שיניים – במצבים שונים כולל שברים בשיניים.
  • שיפור מכאני – לתיקונים מבניים המאפשרים שיפור ביכולת תפקוד הלסת והשיניים
  • אסתטיקה – בכל מובן המילה – להביא את הפה שלכם לחיוך המושלם.

בידיים הבטוחות ועתירות הניסיון הרפואי של ד"ר ברנר, מומחה לשיקום הפה ולשיקום השיניים, תמצאו מענה לכל צורך בעולם שיקום הפה.

שיקום הפה בטכנולוגיות מתקדמות

שיקום הפה הוא טיפול רחב הנוגע בהרבה מאוד אספקטים של הפה, אך בחירה במונח טיפולי זה לרוב מייחסת משקל רב לאלמנט התפקודי, כאשר מערכת הלעיסה מקבלת את הדגש, תוך בחינת תהליך הלעיסה והמנגנונים המעורבים בו בכדי להביאם לידי מיצוי יכולות הלעיסה תוך הימנעות מכאבים ואי נוחות התוקפים אנשים רבים בימינו.

שחיקה של הלסת ומערכת השיניים עלולה להוביל עם הזמן לירידה בתפקוד הפה, והצורך בפיתרון יעיל ומקצועי יצר את המענה שמעניק ד"ר ברגר בצורת מינוף הטכנולוגיות המתקדמות בשירות רפואת השיניים.

השיקום נעשה פעמים רבות על ידי שתלים, ובמקרים אחרים על ידי שיקום השיניים הקיימות בתהליכים שונים בהתאם למטופל, כל מקרה לגופו.

השתלת שיניים ממוחשבת הינה אחד מאותם פתרונות מתקדמים אותם תמצאו במרפאה של ד"ר ברגר, שירות שמאפשר תכנון מוקדם והתאמה מושלמת לכל מטופל, תוך גישה לתהליך מהיר, יעיל, מדויק ובעל אחוזי הצלחה יוצאי דופן בשיקום הפה.

ד"ר ברגר – בוחרים לא להתפשר

תקינות הלסת, הפה והשיניים שלנו משפיעים באופן ישיר וחד-משמעי על איכות החיים שלנו. לאדם שאינו סובל מבעיות פה ולסת קשה לדמיין את החיים עם בעיה מאופי שכזה, אך התופעות נפוצות, ורבים סובלים מבעיות שונות עם הזמן.

הדרך היעילה והבטוחה ביותר להימנע מבעיות אלו היא על-ידי הקניית הרגלים בריאים, דבר שד"ר ברגר שם עליו דגש, וזאת בכדי לאפשר למטופלים לשמור על בריאות הפה שלהם לפני ואחרי תהליך שיקום.

הקושי ללעוס בצורה בריאה מייצר קשיים בעיכול, כאבים בלסת, ועלול לגרום למתחים, חריקת שיניים לילית עקב מאמץ יתר במשך היום, ועוד מיני תופעות שדורשות התייחסות וטיפול מונע וישיר. תהליך שיקום הפה אצל ד"ר ברגר כולל מפגש עם ידע של מרפאה עם למעלה משלושים שנות ניסיון, וגישה לשירותים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר.